İLERİ EXCEL Kitabımız çıktı.

 KURUMSAL UYGULAMALI İLERİ EXCEL KİTABI
ISBN: 978-9944-5198-3-0
Yazarı: Faruk Çubukçu
Excel Sürümü: Excel 2013 – Konular, Excel 2013’ün Türkçe ve İngilizce sürümlerinin ekranlarıyla anlatılmaktadır. Excel 2013’ün yeniliklerinin de yer aldığı kitapta eski sürümler (Excel 2010) da desteklenmektedir.
Sayfa Sayısı: 376
Boyutlar: A4 (21 x 29,7)
Kağıt: 1. Hamur
Fiyatı: 40 TL
Kitap Hakkında:
Kitapta Excel’in gelişmiş kullanım teknikleri, yetenekleri ve özellikle Excel fonksiyonlarının gelişmiş kullanımlarıyla çözümler geliştirme üzerine çalışmalar yer almaktadır. Genel olarak deneyimli Excel kullanıcılarını hedefleyen kitabımızda, kurumsal alanda gerekli araçlar ve Excel fonksiyonlarının yanı sıra filtreleme, sıralama ve Pivot tablo gibi konular “veri analizi” olarak ele alınmakta ve geniş olarak işlenmektedir. Tüm konular, uygulamalı olarak örneklerle ve çözümler geliştirilerek anlatılmaktadır.
Kitap, altı ayrı kitaptan olan oluşan Excel kitapları serisinin ikinci kitabıdır. Benzer şekilde finans, istatistik, makrolar ve VBA konularında da ayrı kitaplarımız vardır.
Kitaptaki üniteler:
Bu kitabın içinde zorunlu bilgiler olarak ele alınan belli konuların ardından geniş olarak Excel fonksiyonlarının kullanımları yer almaktadır. Eğer (If), Ve (And), Yada (Or) Ve Diğer Mantıksal Fonksiyonlar, Etopla (Sumif), Çoketopla (Sumifs), Eğersay (Countif) Ve Diğer Eğer’li Fonksiyonlar, Düşeyara (Vlookup), Kaçıncı (Match) , İndis (Index) Ve Diğer Arama Fonksiyonları, Metin (Text) Fonksiyonları, Tarih (Date) Fonksiyonları, matematiksel fonksiyonlar ayrıca dizi (array) fonksiyonları yer alır. Örneğin DÜŞEYARA – VLOOKUP fonksiyonu, yirmi değişik kullanım tekniğiyle ve onlarca farklı uygulamasıyla kitap yer almaktadır.
Veri analizi bölümünde; Sıralama (Sort), Filtreleme, Alt Toplamlar (Subtotals), Pivot Tablolar yer almaktadır. Makrolar bölümünde temel olarak bir makroyu kaydetme ve makrolar aracılığıyla çözümlere yer verilmektedir.
Genel iletişim: 
info@farukcubukcu-bt.com

Haberler & Duyurular

İZTO-Excel-Proje Yönetimi-ISO 27001 Eğitimleri İzmir Ticaret Odası ile birlikte düzenlediğimi eğitimler Ekim ayında da devam ediyor. Excel, Proje Yönetimi ve ISO 27001 konusunda eğitimlerimiz; KURUMSAL EXCEL UYGULAMALARI Kurumsal Hesap Tabloları, Veri Analizi, Grafikler, Finansal Uygulamalar – 18 Saat Tarih: 17-18-19 Ekim 13:00-19:00 Ücret: 300 TL PROJE YÖNETİMİ, TEMEL METOT/TEKNİKLERİ Ve MICROSOFT PROJECT UYGULAMASI Proje Yönetimi Süreçleri, Örnek Uygulamalar, Microsoft Project Uygulaması - 18 Saat Tarih: 31 Ekim, 1-2 Kasım 13:00-19:00 Ücret: 300 TL ISO 27001 - BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ - UYGULAYICI TEMEL EĞİTİMİ – 18 Saat Tarih: 24-25-26 Ekim 13:00-19:00 Ücret: 300 TL Bilgi ve Kayıt için: http://www.izto.org.tr/tr/egitimler
» Devamı


Schneider Excel yarışması Schneider’da Excel yarışması düzenledik. Elektrik ve enerji uzmanı Schneider şirketinin farklı lokasyonlarındaki fabrikalarında eş zamanlı olarak yaptığımız yarışmada katılımcılar, Excel’in etkin ve çözüm odaklı kullanımlarına karşı özel olarak hazırlanmış senaryolarda yarıştılar. “Entertaining Training”
» Devamı


Ofis Programları Uzmanlık Eğitimi Microsoft Office Programları Uzmanlık Sertifikası - Eğitimi Tarih: 28 Haziran – 28 Temmuz 2016 – 50 Saat - Salı ve Perşembe günleri 14:00-19:00 saatleri arasında Ücret: 975 TL (Belli kartlara 3 taksit) Yer: İZTO Sağlık Vakfı Eğitim Salonu Bilgi ve Kayıt için: http://www.izto.org.tr/tr/egitimler
» Devamı


Mart ayında VIESSMANN, MAHLE OTOMOTİV gibi sektörün önemli kuruluşlarından İleri Excel seminleri gerçekleştirdik. Kurumsal uygulamalı çözümlere odaklı Excel seminerlerimiz sektörün önemli şirketleri tarafından talep edilmekte. Özel kitaplarımız, uygulamalarımız ve deneyimimiz sayesinde seminerlerimiz çok verimli oluyor.
» Devamı


www.excelci.com sitemizde Excel videoları altı yüzü geçti. Yüzlerce Video, Slayt ve Çalışma Dosyası Kurumsal Excel Çözümleri Sorularınız için Destek Hizmeti Temel, İleri düzeyde ayrıca Finans, İstatistik, Makro ve VBA konularında detaylı uygulamalar
» Devamı


İLERİ EXCEL Kitabımız çıktı. KURUMSAL UYGULAMALI İLERİ EXCEL KİTABI
» Devamı


Faruk Çubukçu Excel Akademi Kurumsal Seminerlerinden görüntüler. Faruk Çubukçu Excel Akademi Kurumsal Seminerlerinden görüntüler.
» Devamı


Excel'de kurumsal seminerlere yoğun ilgi ve www.excelci.com ile kurumsal hizmetlerde gelişme Temel ve İleri Excel'de kurumsal çalışmalarımız yoğun bir tempoda devam ediyor. Şirketlerde, hafta sonu salonlarımızda "kamp" şeklinde. Ayrıca destek olarak www.excelci.com hizmetleri alan şirketler Excel'i profesyonelce kullanmayı öğreniyorlar.
» Devamı


Excel kitap serimiz yayında Kurumsal Uygulamalı Temel Excel kitabımız yayımlandı. Çalışma CD-ROM ve ek dokümanlarla birlikte satılmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim adresi için tıklayın.
» Devamı


kurumsal seminerleredufleks