Aktivitelerimiz

İZTO-Excel-Proje Yönetimi-ISO 27001 Eğitimleri
İZTO-Excel-Proje Yönetimi-ISO 27001 Eğitimleri  İzmir Ticaret Odası ile birlikte düzenlediğimi eğitimler Ekim ayında da devam ediyor. 
Excel, Proje Yönetimi ve ISO 27001 konusunda eğitimlerimiz; 


KURUMSAL EXCEL UYGULAMALARI
Kurumsal Hesap Tabloları, Veri Analizi, Grafikler, Finansal Uygulamalar – 18 Saat
Tarih: 17-18-19 Ekim 13:00-19:00
Ücret: 300 TL

PROJE YÖNETİMİ, TEMEL METOT/TEKNİKLERİ Ve MICROSOFT PROJECT UYGULAMASI
Proje Yönetimi Süreçleri, Örnek Uygulamalar, Microsoft Project Uygulaması  - 18 Saat
Tarih: 31 Ekim, 1-2 Kasım  13:00-19:00
Ücret: 300 TL

ISO 27001 - BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ - UYGULAYICI TEMEL EĞİTİMİ – 18 Saat
Tarih: 24-25-26 Ekim 13:00-19:00
Ücret: 300 TL

Bilgi ve Kayıt için: http://www.izto.org.tr/tr/egitimler

 

Excel doküman seti - 6 Excel kitabı seti
Excel doküman seti - 6 Excel kitabı seti
Excel’de mükemmel olmak için özel olarak hazırlanmış kurumsal uygulamalı Excel doküman setine sahip olabilirsiniz.
Temel Excel kitabı, ISBN: 978-9944-5198-2-3, Kurumsal uygulama örnekleriyle temel Excel konuları. Hesaplama, formül oluşturma, biçimleme, grafikler, yazdırma, fonksiyonlar ve veri analizi işlemleri. 224 Sayfa. A4 boyutlarında. 1. Hamur
İleri Excel kitabı, ISBN: 978-9944-5198-3-0, 376 Sayfa. A4 Boyutlarında. Excel fonksiyonlarının gelişmiş kullanımı, yine gelişmiş olarak veri analizi konuları örneklerle açıklanmaktadır. Yine temel olarak makro geliştirme ve makro çözümleri yer almaktadır.
Excel Makrolar, makro kaydetmek, çalıştırmak ve makro ile yapılacak çözümlere yönelik uygulamalar yer almaktadır. Kurs kitabı olarak ciltlenmiş. 40 Sayfa, A4 boyutunda.
Excel VBA, Visual Basic dilini kullanarak Excel üzerinde uygulama geliştirmeye yönelik konuları ve uygulamaları içerir. Kurs kitabı olarak ciltlenmiş. 123 Sayfa, A4 boyutunda.
Excel ile Finans, Finans Matematiği ve Finansal Analiz olmak üzere Excel’in finansal fonksiyonlarını finansal konulara çözmek üzere kullanımını açıklar. Kurs kitabı olarak ciltlenmiş. 75 Sayfa, A4 Boyutunda.
Excel ile İstatistik, Excel’in istatistiksel fonksiyonları ve
araçlarını kullanarak uygulamaları içerir. Kurs kitabı
olarak ciltlenmiş. 46 Sayfa A4 Boyutunda. 

Faruk Çubukçu Excel Akademi Kurumsal Seminerlerinden görüntüler.
Faruk Çubukçu Excel Akademi Kurumsal Seminerlerinden görüntüler.  Faruk Çubukçu Excel Akademi Kurumsal Seminerlerinden görüntüler. 

Proje Yönetimi - Microsoft Project Uygulamaları
Proje Yönetimi - Microsoft Project Uygulamaları Hafta sonu yaptığımız Proje Yönetimi - MS Project Workshop. EGETEK proje ekibiyle. Proje Yönetimi metot ve teknikleri neden benimsenir? Projelerin hedeflerine uygun şekilde başarılabilmesi için. Görevlerin süreleri, sıraları, gantt şeması, kaynaklar, maliyetlerin yüklenmesi ve takibi konusunda kanıtlanmış tekniklerle çalışmalar yaparak başarı sağlanır.

TEMEL EXCEL kitabımız yayınlandı
TEMEL EXCEL kitabımız yayınlandı  KURUMSAL UYGULAMALI TEMEL EXCEL KİTABI
ISBN: 978-9944-5198-2-3
Yazarı: Faruk Çubukçu
Excel Sürümü: Excel 2013 – Konular, Excel 2013’ün Türkçe ve İngilizce sürümlerinin ekranlarıyla anlatılmaktadır. Excel 2013’ün yeniliklerinin de yer aldığı kitapta eski sürümler (Excel 2010) da desteklenmektedir.
Sayfa Sayısı: 224
Boyutlar: A4 (21 x 29,7)
Kağıt: 1. Hamur
Fiyatı: 25 TL
Kitap Hakkında:
Microsoft Excel’in temel düzeyde kullanımını kapsamlı ve uygulamalı olarak ve özellikle kurumsal örneklerle işleyerek açıklayan bir özgün bir eserdir.
Uygulama dosyaları ve belli konulardaki kullanımları anlatan video dosyalarını içeren ek bir CD-ROM’la birlikte satılmaktadır.
Alanında çok deneyimli ve bu konuda onlarca kitabın yazarı olan Faruk Çubukçu tarafından hazırlanmıştır. Microsoft Yetkili Eğitmeni olan yazar, bu konuda uzun yıllar şirketlere eğitim vermiş deneyimli bir uzmandır. Bu konuda bir eğitim şirketi ve çok sayıda Web sitesi vardır.
Kitap, sekiz ünite olarak hazırlanmıştır. Her bir ünitede yer alan konularda; Excel programının ekran görüntüleriyle yapılabilecek işlemler açıklanmaktadır. Birinci ünitede Excel’in tarihçesi, sürümlerine ilişkin bilgiler ve genel özellikleri yer almaktadır. İkinci ünitede Excel’in çalışma ortamı detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Dosya ve sayfa yapıları ve genel ayarlar bu ünitede yer alır. Üçüncü ünitede veri girişi, formül girişi ve temel hesaplamalara ilişkin bilgiler yer alır. Dördüncü ünitede verilerin biçimleme (formatlama) teknikleri ve düzenleme işlemleri yer almaktadır. Koşullu biçimlendirme ve diğer düzenlemeler bu ünitede yer alır. Beşinci ünitede grafikler, altıncı ünitede yazdırma (print) işlemleri yer almaktadır. Yedinci ünitede temel olarak fonksiyonların kullanımı ve belli fonksiyonların (EĞER, DÜŞEYARA, tarih ve metin fonksiyonları gibi) örneklerle kullanımı açıklanmaktadır. Sekizinci ünitede veri analizi konuları yer almaktadır. Sıralama, filtreleme ve özellikle Pivot Tablo konuları yer almaktadır.
İzmir Satış Merkezi:
GAMA Basım Yayın ve Dağıtım
Tel/faks: 0232  373 77 85  -  343 50 90
 
Genel olarak iletişim: 
faruk@farukcubukcu.com


www.excelci.com sitemiz altı yüzden fazla Excel videosuna sahip.
www.excelci.com sitemiz altı yüzden fazla Excel videosuna sahip.  Kurumsal Excel seminerleri ve uygulama çözümleri alanlarındaki deneyimlerimizi geliştirdik; video dersleri ve destek hizmetleri için yeni bir site ile sizlere sunduk.
 
 
www.excelci.com, kurumsal kullanıcıların Microsoft Excel®'i etkin bir şekilde kullanmalarını sağlayacak; teknikler, yetenekler ve çözümler içeren videolar ve destek hizmetleri içeren bir sitedir.
 
Muhasebe, finans, satış-pazarlama ve insan kaynakları gibi alanlarda; düzeylere ve konulara göre sınıflandırılmış 250 videomuz var.
Ortalama 10 dk süreli ve toplamda 40 saate yakın süreli. Ayrıca videoların uygulama dosyaları da indirilebilmektedir.
 
Video kategorileri:
 
•             İleri Düzey Videolar
•             Finansal Uygulamalar
•             İstatistik Uygulamalar
•             Makrolar
•             VBA Uygulamaları
 
Destek bileti uygulamasıyla Excel sorularına/sorunlarına çözüm sağlanmaktadır. Kurumsal ve bireysel üyelik sistemiyle bir yıl boyunca siteye erişim ve belli sayıda destek hizmeti alınabilmektedir.
Bireysel üyelik ücreti 99 TL + KDV
 
İletişim için:  www.excelci.com       Tel: 0532 636 58 78
 

Kurumsal Excel Seminerleri ve Danışmanlık
Kurumsal Excel Seminerleri ve Danışmanlık  Kurumsal Excel seminerleri ve danışmanlık konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve birikimle kurumsal çalışmalara devam ediyoruz. Kaplamin'deki çalışmalarımızdan. 

VESTEL'de Bilişim Eğitimleri
VESTEL'de Bilişim Eğitimleri  4 Şubat 2017 tarihinde VESTEL'deki bilişim eğitimler projemizi tamamladık. 

KOROZO Ambajaj'da Excel semineri
KOROZO Ambajaj'da Excel semineri  Dünyanın sayılı ambalaj üreticilerinden birisi olan Korozo ambalaj'da eğitim projelerimizi devam ediyor.  Nisan 2016


Amcor Tobacco
Amcor Tobacco  Excel Akademi, bu hafta Amcor Tobacco'daydı. Çalışmalarımız Mart'a kadar devam edecek.

12

Haberler & Duyurular

İZTO-Excel-Proje Yönetimi-ISO 27001 Eğitimleri İzmir Ticaret Odası ile birlikte düzenlediğimi eğitimler Ekim ayında da devam ediyor. Excel, Proje Yönetimi ve ISO 27001 konusunda eğitimlerimiz; KURUMSAL EXCEL UYGULAMALARI Kurumsal Hesap Tabloları, Veri Analizi, Grafikler, Finansal Uygulamalar – 18 Saat Tarih: 17-18-19 Ekim 13:00-19:00 Ücret: 300 TL PROJE YÖNETİMİ, TEMEL METOT/TEKNİKLERİ Ve MICROSOFT PROJECT UYGULAMASI Proje Yönetimi Süreçleri, Örnek Uygulamalar, Microsoft Project Uygulaması - 18 Saat Tarih: 31 Ekim, 1-2 Kasım 13:00-19:00 Ücret: 300 TL ISO 27001 - BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ - UYGULAYICI TEMEL EĞİTİMİ – 18 Saat Tarih: 24-25-26 Ekim 13:00-19:00 Ücret: 300 TL Bilgi ve Kayıt için: http://www.izto.org.tr/tr/egitimler
» Devamı


Schneider Excel yarışması Schneider’da Excel yarışması düzenledik. Elektrik ve enerji uzmanı Schneider şirketinin farklı lokasyonlarındaki fabrikalarında eş zamanlı olarak yaptığımız yarışmada katılımcılar, Excel’in etkin ve çözüm odaklı kullanımlarına karşı özel olarak hazırlanmış senaryolarda yarıştılar. “Entertaining Training”
» Devamı


Ofis Programları Uzmanlık Eğitimi Microsoft Office Programları Uzmanlık Sertifikası - Eğitimi Tarih: 28 Haziran – 28 Temmuz 2016 – 50 Saat - Salı ve Perşembe günleri 14:00-19:00 saatleri arasında Ücret: 975 TL (Belli kartlara 3 taksit) Yer: İZTO Sağlık Vakfı Eğitim Salonu Bilgi ve Kayıt için: http://www.izto.org.tr/tr/egitimler
» Devamı


Mart ayında VIESSMANN, MAHLE OTOMOTİV gibi sektörün önemli kuruluşlarından İleri Excel seminleri gerçekleştirdik. Kurumsal uygulamalı çözümlere odaklı Excel seminerlerimiz sektörün önemli şirketleri tarafından talep edilmekte. Özel kitaplarımız, uygulamalarımız ve deneyimimiz sayesinde seminerlerimiz çok verimli oluyor.
» Devamı


www.excelci.com sitemizde Excel videoları altı yüzü geçti. Yüzlerce Video, Slayt ve Çalışma Dosyası Kurumsal Excel Çözümleri Sorularınız için Destek Hizmeti Temel, İleri düzeyde ayrıca Finans, İstatistik, Makro ve VBA konularında detaylı uygulamalar
» Devamı


İLERİ EXCEL Kitabımız çıktı. KURUMSAL UYGULAMALI İLERİ EXCEL KİTABI
» Devamı


Faruk Çubukçu Excel Akademi Kurumsal Seminerlerinden görüntüler. Faruk Çubukçu Excel Akademi Kurumsal Seminerlerinden görüntüler.
» Devamı


Excel'de kurumsal seminerlere yoğun ilgi ve www.excelci.com ile kurumsal hizmetlerde gelişme Temel ve İleri Excel'de kurumsal çalışmalarımız yoğun bir tempoda devam ediyor. Şirketlerde, hafta sonu salonlarımızda "kamp" şeklinde. Ayrıca destek olarak www.excelci.com hizmetleri alan şirketler Excel'i profesyonelce kullanmayı öğreniyorlar.
» Devamı


Excel kitap serimiz yayında Kurumsal Uygulamalı Temel Excel kitabımız yayımlandı. Çalışma CD-ROM ve ek dokümanlarla birlikte satılmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim adresi için tıklayın.
» Devamı


kurumsal seminerleredufleks